Sizden Gelen En Sık Sorular

BAŞKA BİR SORUNUZ MU VAR?
Lütfen bize info@rawberrysnacks.com‘ dan yazın.

Neden Berry?

Gayet basit. Tüm Berry çeşitlerinin antioksidan olduğu kanıtlanmıştır. Bu yüzden tüm ürünlerimizde en az bir Berry çeşiti bulunmaktadır.

Neden Rawberry?

Çünkü, siz bizim için önemlisiniz. Ürünlerimizin hiç birinde ilave şeker, koruyucu, renklendirici veya GDO bulunmaz. Tüm ürünlerimiz glutensiz, vegan ve Paleo diyetlerine uygundur. Çocuklardan ile yaşlara kadar tüm yaş grupları Rawberry’ yi güvenle tüketebilir.

Rawberry “Vegan” diyete uygun mu?

Kesinlikle. Tüm ürünlerimiz Vegan’dır. Üretim tesisimize hiç bir koşulda hayvansal ürün almıyoruz. Tüm ürünlerimiz Türkiye Vegan Derneği tarafından Yeditepe Üniversitesinde analiz ettirilmiş ve uluslararası V-LABEL sertifikası almıştır.

Kaç çeşit Berry var?

Lütfen hazırladığımız Berry sözlüğüne bir göz atın. Mutlaka sizin de ihtiyacınız olan bir kaç çeşit vardır.

Rawberry çiğ mi?

Evet, hem de hepsi. Kullandığımız tüm kuruyemişler ve kuru meyveler çiğ. Üretimimiz gayet basit ve hiçbir aşamasında ısıtma bulunmamakta.

Rawberry’ de ne farklı?

Ne söylersek söyleyelim, ilk önce tatmalısınız. Farkımız hem kullandığımız ürünlerin kalitesinde hem de reçetelerimizde. Bu konuda alçakgönüllü olamayacağız. İnanıyoruz ki, en iyi lezzete sahibiz. Ürünlerimiz hakkında yorumlarınız mı var? Lütfen bize info@rawberrysnakcs.com adresinden yazın. Düşüncelerinizi duymak isteriz.

Rawberry diyet için uygun mu?

Evet ve hayır. Sağlıklı ürünler üreten bir marka olmamıza karşın ürünlerimiz gıda takviyesi değildir. Rawberry öğünlerin yerini tutmaz, ancak öğünlerinize destek olur ve besleyici bir ara öğün atıştırmalığıdır.

Sosyal medya sayfalarınız için içerik sağlayıcısı olabilir miyim?

Evet, tabii ki. Rawberry için içerik çok önemli. Eğer sizde sağlıklı yaşam, sağlıklı/çiğ beslenme veya benzeri konular ile ilgileniyorsanız, fikirlerinizi/düşüncelerinizi belirten mailinizi info@rawberrysnacks.com‘ a bekliyoruz. Tüm talepleri detaylı olarak inceliyor ve size geri dönüyoruz.

Rawberry ürünleri için satıcı/distribütor olabilir miyim?

Neden olmasın? Sağlıklı atıştırmalık pazarının, her geçen gün büyüyen bir pazar olduğunu unutmayın. Rawberry’ nin hedefi, sağlıklı atıştırmalık piyasasındaki önemli oyunculardan biri olmak. Türkiye içi veya dışı, tüm taleplerinizi bize info@rawberrysnacks.com adresinden ulaştırabilir ve bu fırsatın bir parçası olabilirsiniz.