RAWBERRY

Rawberry Bar Nedir? Neden Tüketilmelidir?

Ara Öğünlerin Sağlıklı ve Az Kalorili Atıştırmalığı

Sağlık herkes için öncelikli bir konudur. Son dönemlerde toplum bilincinin artması ile de sağlıklı beslenme ve spor büyük bir önem kazandı. Ancak öğünlerin ayarlanması, kimi zaman yoğun geçen günler içerisinde sizler için zorlu olabilir.

Hem Doğal Hem Sağlıklı!

Rawberry bar yapısı her anlamda sağlığınız için üretilmiş özel ürünlerdir. Vegan yapısı ile herhangi bir hayvansal gıda kullanılmadan üretim yapılmaktadır.

RAWBERRY NEDİR?

Rawberry Sağlıklı Atıştırmalıklar

Dünya sürekli olarak bir değişim halinde. Yediklerimiz, içtiklerimiz yüz yıllardır aynı diye düşünüyor olabilirsiniz ancak içeriği ile zaman içerisinde oynanmaya başlandı. Bu noktada kişilerin sağlığı da zaman içerisinde bozuldu. Diyabet, kanser gibi belirli hastalıklar kendini sıklıkla göstermeye başladı. Geçmişin normali olan sağlık, değişen dünya düzeni ile zor korunabilen, önemli bir konuma yerleşti.  Sağlığın korunmasında spor ve beslenme, beslenme içerisinde de özellikle sağlıklı atıştırmalıklar ön plana çıkmaya başladı. Rawberry, gün içerisinde açlık hissettiğinizde, spor öncesi ve sonrasında, çalışırken, seyahatte kısaca hızla akan hayatın içerisinde zahmetsiz ve sağlıklı bir kurtarıcı olarak tamamen doğal içeriklerden üretildi. Sizler için özenle seçilmiş doğal içeriklerden üretilen barlarımız, hayatınıza kolaylık, sağlığınıza ve sporunuza büyük katkı sağlayacak!

Rawberry @ 2022.  Tüm hakları saklıdır.

ÜRÜNLERİMİZ

Rawberry Blueberry 15 Bar

189.00 
Yaban Mersini her zaman cool, lezzetli ve sağlıklı. Günlük vitamin ihtiyacınızı karşılamak için eğlenceli bir yol. Üstelik sadece 110 kalori ve vegan.

Rawberry Cacao 15 Bar

189.00 
Ham kakao ile, çikolatanın en saf ve masum halini size sunuyoruz. Çocuklar için güvenilirdir.

Rawberry Cherry & Choco 15 Bar

189.00 
Cherry & Choco vişne lezzetini severlere geliyor. 111 kalori ve yüksek lif kaynağı.

Rawberry Çocuk – Çıtır Muzlu 15 Bar

144.00 
%25 Çıtır muz parçaları ile çocukların ve büyük çocukların yeni gözdesi. Sadece 85 kalori ve 24g.

Rawberry Çocuk – Orman Meyveli 15 Bar

144.00 
Orman meyveleri ile çocuklar için sağlıklı bir lezzet şöleni. İlave aromasız, ilave şekersiz, glütensiz, katkısız, koruyucusuz.

Rawberry Goji Berry 15 Bar

189.00 
Himalayaların mutluluk meyvesi, süper gıda ve aynı zamanda gençliğin de iksiri. Biraz tatlı, biraz ekşi. Tam kıvamında.  

Rawberry Peanut 15 Bar

189.00 
Fıstık severler için vazgeçilmez. Bütün fıstık parçaları ile mükemmel bir fıstık ziyafeti. Süper gıda kategorisinde Cranberry ile Rawberry Peanuts sadece 123 Kalori. Aynı zamanda yüksek lif kaynağı!

Rawberry Pistachio 15 Bar

217.50 
Bu lezzet, %55 kuruyemiş ve içindeki süper gıdalarla birlikte Antep fıstığı sevenlere gelsin. İçindeki %30 Antep Fıstığı ile parlak yeşil Antep fıstığına doyacaksınız.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN